Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube

Ezop – Ezopove basne

režija Robert Raponja
glazba Marijan Jelenić
kostimografija Marinela Jeromela
oblikovanje svjetla Željko Kolić
oblikovanje zvuka Miodrag Flego
izvođači Vedran Živolić, Anita Buhin, Miljana Hadžić, Biljana Lalić, Ivan Blagajčević, Aleksandar Bančić, Marijana Kardelj

T. Šuput Raponja - Felix (u suradnji s TZ grada Pule)

režija Robert Raponja
kostimografija Marinela Jeromela
izvođači Vedran Živolić, Luka Juričić, Luka Mihovilović, Majkl Mikolić, Gea Gojak, Nika Budija, Anita Buhin, Lana Gojak, Adam Končić, Goran Koši, Samanta Milotić, Marijana Kardelj, Antonio Čelan, Filip Križan, Aleksandar Bančić

P. Blašković Nardini – Maja dugin kit

režija Petra Blašković Nardini
izvođači Nika Budija, Anita Buhin, Hani Burić, Antonio Čelan, Zuzana Čulić, Iva Gajić, Gea Gojak, Lana Grgurev, Morana Janić, Tanja Jojić, Miljana Hadžić, Sena Hašimbegović, Iva Kevra, Tajana Kovačić, Barbara Krizmanić, Filip Križan, Ana Lukić, Siniša Majstorović, Luka Mihovilović, Doris nekić, Nenad Pavlović, Saša Stepanović, Sara Škrobe, Franjo Tončinić, Lućija Travičić, Vlasta Vujačić, Hana Žerić, Vedran Živolić

Nepoznati autor, V. Živolić - Štorija ud Otavija i Nikolete

režija Robert Raponja
scenografija i kostimografija Vesna Šuput
glazba Marijan Jelenić
izvođači glazbe Marijan Jelenić i Tomislav Novak
izvođači Dijana Vidušin, Luka Juričić, Nina Kaić/Samanta Milotić, Vedran Živolić, Luka Mihovilović, Antonio Čelan, Franjo Tončinić

J. i W. Grimm, J.Radetić-Ivetić i A. Šegando – Trnjeroža

režija Robert Raponja
glazba Arinka Šegando Blašković
koreografija Petra Blašković Nardini
kostimografija Marina Štembergar
scenografija Vesna Šuput
oblikovanje svjetla Željko Kolić
oblikovanje zvuka Miodrag Flego
izvođači DSINK: Aleksandar Bančić, Petra Brumnić, Nika Budija, Anita Buhin, Hani Burić, Antonio Čelan, Zuzana Čulić, Gea Gojak, Miljana Hadžić, Marijana Kardelj, Filip Križan, Biljana Lalić, Luka Mihovilović, Majkl Mikolić, Samanta Milotić, Rade Radolović, Franjo Tončinić, Lućija Travičić, Hana Žerić, Vedran Živolić, Zvjezdana Vukić, Rudi Ergotić, zbor OŠ Kaštanjer: Paula Antić, Noelle Benčić, Noela Bešir, Valentina Bonić, Katia Buić, Maja Celija, Ana Crneković, Antonio Crneković, Anika Černeka, Matko Čulinović, Jagoda Danevski, Ivona Dučić, Simone Felice, Dora Grujić, Martina Hlača, Ines Jelovac, Adriana Jelovac, Mia Jerman, Sara Jerman, Tanja Jojić, Edis Joldić, Ivana Jurić, Marijana Jurić, Stjepan Jurić, Viktoria Kolovrat, Ana Kvaranta, Ilenia Lalić, Dajana Marović, Dorijana Marović, Eva Paris, Anja Perc, Manuel Peruško, Rhea Peruško, Dajana Popović, Željka Popović, Klaudia Racan, Luana Racan, Katja Rabar, Ivana Sakal, Manuela Svorcan, Belma Šabić, Corina Šćulac, Larisa Šišić, Lara Štajner, Jelena Škrinjarić, Sara Škrobe, Tihana Uležić, Ana Vitasović, Nina Vojnić, Doria Vojnović

Galerija