Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube

Predstave u kojima sudjeluju članovi DS INK-a

1997.

L.Martinec i D.Lukić - Regnum Novum, redatelj R. Raponja;

D.L.Luce i B.Lučić - Katina Gvardijanka, redatelj Marin Carić

 

1998.

T.Williams, B.Smiljanić - Staklena menažerija, redatelj B.Smiljanić

T.Milohanić - Valigaštar, redatelj R. Raponja

B.Senker - Pulisej, redatelj R.Raponja

Mólière - Škola za žene, redatelj J.Balenović

K.Paladin - Poruka s Asterona, redatelj R.Raponja

Karneval Odisej, redatelj O. Forioso (u sklopu 3. MKFM-a)

 

1999.

M.Gavran - Kreontova Antigona, redatelj R.Raponja

W.Goethe, H.Musial - Faust – pismo tijela, redatelj H. Musial (u sklopu 4. MKFM-a)

 

2000.

To je (k)raj, lutko moja, redateljica D.Zrnčić-Kulenović (u sklopu 5. MKFM-a)

P. Calderon de la Barca, D.Delbianco - Život je san, redatelji R.Raponja i B.Baletić (u sklopu 5.MKFM-a)

 

2001.

D. Načinović i T. Obrovac - Tanac od mrtvih, redatelj R.Raponja

W. Shakespeare, J.Carroll - The tale of MacBeth: Crown of Blood, redateljica J. Carroll (u sklopu 6. MKFM-a)

 

2002.

T. Šuput Raponja - Čarobna kokošica, redatelj R. Raponja (u produkciji Kazališta Virovitica)

B.Senker - Fritzspiel, redatelj R. Raponja (u sklopu 7. MKFM-a)

M.Krleža, J.Carroll - Kraljevo, redateljica J. Carroll (u sklopu 7. MKFM-a)

F.M.Dostojevski, A Wajda - Zločin i kazna, redatelj R. Raponja

 

2003.

T.Šuput Raponja - Ne grizi nokte, Lidija, redatelj O. Frljić

C.Goldoni - Grubijani, redatelj J. Juvančić

B. Senker - Plautina, redatelj R. Raponja

 

2004.

D.Lukić - Satyricon, redatelj R. Raponja

 

2005.

D.Radović - Kapetan John Peoplefox, redatelj M. Nadarević

T.Rozewitz - Klopka, redatelj J. Novljaković (u sklopu 10. MKFM-a)

 

2006.

B.Brecht, Ž. Mirčevska - Baal, redatelj Eduard Miler

M. Širola, T. Šuput Raponja - Dugonja, Trbonja i Vidonja, redatelj R. Raponja

 

2007.

H.Bojčev - Orkestar Titanik, redatelj D. Mustafić

M.Crimp - Okrutno i nježno, redatelj L. Kiiru

 

2008.

M. Rakovac - Riva i druxi, redatelj Lary Zappia

L. Šarić - Neboder, redatelj Edvin Liverić

 

2009.

J. Anouilh - Antigona, redatelj Božidar Smiljanić

S. Ivić - Tonček i Točkica čekaju Djeda Mraza, redatelj Jasminko Balenović

 

2010.

O. Wilde, Ž. Udovičić i D. Zlatar Frey - Saloma, redatelj Damir Zlatar Frey

 

2012.

D. Fo - Mistero Buffo

 

2013.

T. Williams - Tramvaj zvan žudnja, redatelj Dražen Ferenčina